Pátek 18. června. Svátek má Milan.

Geniální podvod profitonline

JiriProchazka 14.07.2015 | 17:21 0 Komentářů

Už je to tu zase, další „zaručený výdělek“, který můžeme zařadit do kategorie binární opce podvody.

Proč jsou vlastně tyto podvody vytvářeny? Je to jednoduché, tyto podvody jsou vytvářeny, protože z nich někdo má peníze. Musíte si uvědomit, že pokaždé se najde někdo, kdo binárním opcím nerozumí a celkově nerozumí vydělávání na internetu, nebo začíná.

Právě tyto lidé, jsou v 95% oběti podvodů. Proto je potřeba o těchto hrozbách informovat aby i začínající obchodníci a lidé, co se zajímají o vydělávání na internet, věděli na co si dát pozor.

Pro ty z vás, kteří se už dlouhou dobu tímto zabýváte, to přijde při nejmenším vtipné. Musíte si ale uvědomit, že někdo na to tak vůbec nepohlíží. Uvedu příklad přemýšlení o celém podvodu člověka, co ze o vydělávání na internetu zajímá několik let a začátečníka. Musíte si uvědomit co se lidem a hlavně vám honí hlavou, když vidíte, že někdo vydělává 300 tisíc za měsíc.

Zkušený člověk si řekne něco jako: „jojo, 300 tisíc měsíčně to známe, každý přece ví, že je to podvod“.

Začátečníkovi se honí v hlavě něco jako: „týýjo 300 tisíc měsíčně to je masakr, konečně vydělám pořádný prachy, jdu se hned zaregistrovat“

Trošku přehnané, ale takhle to funguje. Začínající obchodník si neřekne, „to je blbost, kdyby někdo přece měl zaručený způsob, jak vydělat 300 tisíc za měsíc, tak by to nikomu neříkal“.

Z tohoto důvodu je nutné před těmito podvody varovat a já to rozhodně dělat budu. Budu vás před těmito podvody varovat, vás začínající obchodníky, abyste nenaletěli.

Jiří Procházka (opcebinarni.com)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.