Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Drahé kovy při poklesu – jak se chová investor

Martin Kopáček 18.03.2012 | 22:09 0 Komentářů

Zátky ven a sklenky vzhůru!
Banky a investoři byli řeckými dlužníky v poklidu stáhnuti o 70%, svět se nezbořil. Zábradlí na Titanicu je polepeno novými bankovkami od ECB a svět si prý oddechl.
Z Berlína a Paříže bylo slyšet dunivé rány, jak svoji Merkelová-Sarkozy padaly kameny ze srdce. Indexy napumpovány novými bankovkami míří k novým a novým výšinám, prostě paráda.

Drahé kovy poklesly. A to je velmi, velmi dobře. Inflace již vstoupila do regálů obchodů, ceny běžného spotřebního koše rostou. Jsme rádi, že můžeme přikoupit drahé kovy za solidní cenu. Jak říká kolega Walter, který se mnoho let zabýval v Latinské Americe a v Kanadě těžbou: ony se nám ty kovy ani nezkazí, ani nám nikdo nenatiskne další. Má velkou pravdu. Proto vítáme, že ve všeobecném jásotu a růstu cen můžeme opět přikupovat do portfolia za slušné ceny. Díky, Evropo!

Řecko je zažehnáno, už to bude jen lepší a lepší! Krize je vyřešena, stačilo jen nakoupit ohrožené dluhopisy a natisknout nové peníze. Jak snadné je vyřešit státní krach….A tu o Budulínkovi znáte také?