Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

Díky za možnost blogu – úvod

jarda 07.10.2009 | 11:21 0 Komentářů

Někoho ze ZFP tento blog natolik trápí, že mi zaslal na mail přes 1000 sprostostí, že Vladimíre? Takže blahopřeji ke svátku a už je na čase tu firmu se slibotechnou uzavřít, ne?
24.5.2013 a už přes rok jsem tu nebyl, vše bylo řečeno.
……………………………………………………
Žel je tato odborná stránka zneužívaná zjevně zločinecky řízenou firmou a bez možnosti debaty, protože se BOJÍ… a mají proč. Jsou za nimi nejen podvedení a okradení, ale i pozůstalí po těch, kteří to prostě nezvládli a pozůstalým nezbývá, než oči pro pláč… a my to tu trpíme ? A proč ? Kdo má z toho prospěch ?
.
Žel agrese zjevně nevzdělaných brainwashingových pomatenců pokračují, a dokonce v terénu se ohánějí tím, že pořad Suma Sumárum na ČT1 je jejich, takže byly učiněny patřičné kroky pro zastavení těchto stupidit. Nikdo nepotřebuje reklamu zločinecky řízené organizace nevzdělanými promiskuitními a trestně stíhanými individui, ne?
.
Už vznik ZFP je „zaujímavý“, hovoril som s autorom myšlienky a ťažkal si na to, že bol ukrátený o 9 mil. CZK, o know-how a o 720 spolupracovníkov, a že sa nebude vláčiť 5 rokov po súdoch… ide o docenta. Je zjavné, že bez vzdelania sa nedá nič takéhoto v prospech občanov postaviť, ale zjavne okradnúť sa dá dnes kohokoľvek, o čom sú tisícky svedectiev a aj vedené trestné stíhania podľa paragrafov 209 a 250 TZ. Je ozaj na to potrebný súhrn vlastností a snaha zbohatnúť na úkor kohokoľvek a čohokoľvek.

Takže ako to vlastne je ?

1. Zavádzajúce informácie a nátlakové metódy pri prezentáciách
2. Vyžiadanie zálohy na seminár, bez daňového dokladu, ktorá je nevratná
3. Zavádzajúce a povrchné informácie na „základnom seminári“, psychická manipulácia na tému tzv. „finančnej nezávislosti všetkých seminaristov“ v čase podľa ich snaženia
4. Obchádzanie zákona o elektronických registračných pokladniciach
5. Nátlak na okamžité uzatvorenie zmlúv tzv. „Kombinácie“
6. Vyžiadanie dodávania poistných zmlúv a seminaristov pre možnosť ďalších informácií
7. Nevyplácanie provízií pri nedosahovaniu určitého počtu produkcie – bodov
8. Motivácia seminaristov verejným vyplácaním odmien podľa počtu privedených seminaristov – typický znak pyramídových hier
9. Nedodržiavanie prednášaného – nedodávanie statusných symbolov a provízií
10. Nefunkčná kombinácia
11. Likvidácia spolupracovníkov, predovšetkým tých riadiacich, a aj skúsených lektorov
12. Vyhľadávanie korumpovaťelných, bezcitných a všetkého schopných pre riadenie
13. Verejná prezentácia amorálností
14. Vyhrážanie, zastrašovanie, vylučovanie z firmy s cieľom obohatenia sa o ich následné a udržiavacie provízie, o statusné symboly
15. Využívanie firemného časopisu INFO ku prezentácií aj tých amorálnych a porušujúcich zákony
16. Zneužívanie mien ministerstiev školstva a kultúry, zavádzanie názvom „akadémia“ a činnosť bez vzdelania v tejto náročnej oblasti, často aj bez maturity
17. Uplácanie rozličnými formami – cez sjetinu, zvýhodňovaním za rozbíjanie štruktúr, sexualharašment
18. Potláčanie úprimných, vzdelaných a rozhľadených ľudí odmietajúc ich porušovanie zákonov, morálky a etiky
19. Zneužívanie stavebného sporenia – štátnych príspevkov na bývanie /vystúpil s tým aj technický riaditeľ ČSOB na veľkej porade v sídle firmy v Holíči/
20. Motivácia k antidatovaniu poistných zmlúv a likvidácia tých, ktorí na to upozornia
21. Organizovanie porušenia zákona 43/2004 Z.z.
22. Organizovanie prepoisťovania klientov II piliera, podaktorí ani o tom nevedeli, boli „podpísaní“ niekým pre jeho provízie
23. Vysoko pravdepodobné ovplyvňovanie niektorých jednotlivcov v stavoch PZ, súdov a prokuratúry zručnými manipulátormi s potrebnými kontaktami
24. …
25. …
.
9.8.2011
.
Takže už i v ČR máte viselce, alespoň je to na netě, ale možná je jich více, tak – jako v SR. Praktické výsledky snah o nezákonné zbohatnutí na úkor ostatních – ale jen pro vyvolené, takzvanou partičku 7 statečných. Už aby se i oni do sebe pustili mezi sebou, aby nebyly další lidské oběti kvůli jejich chamtivosti.
.
,
15.8.2011
Něco z jiné debaty na www.investujeme.sk/kratke-zpravy/ceska-zfp-akademie-ma-15-rokov/nazory/2273/

Tak téměř počátky této „firmy“ na Slovensku si pamatuji. To v té době ještě nemám zkušenosti s řáděním promiskuitní dvojice sociopatů „podliakovců“, ale firma šla pyramidovým systémem. Pozice podle přivedených spolupracovníků – 3 a 4, bez produktů. Štěku s jejím pasákem jsem zatím neviděl. Byl jsem na základě mých informací z netu osloven vesnickým hospodským od Přerova, který blafal jak v hospodě s tím, že vše čmáral na papír a pak to mačkal. Za měsíc jsem to zkusil poslechnout znovu a zkusil jsem to – ale po svojem. Ale doklady od firmy mám v originále, přeci jen, co když.

A vyklubali se z nich obyčejní kriminálníci, a můj „sponzor“ jako „souložník“ zaměstnankyň včetně té, která se vydávala za „majitelku“ a manželek spolupracovníků z ČR a SR.

Pokračoval jsem se vstupem ČSOB stavební spořitelny, kde jsem na základě absolutní neochoty „majitelky“ na semináři na její výzvu k zapojení se do akce gratis byl jí vulgárně odbyt /jinek to neumí/, že mi smlouvy shánět nebude… takže tak. Musel jsem za svoje svým autem do Popradu, tam to nedošlo, tak opakovaně. Prostě tak, jak jsou pochybné pracovníčky navyknuté – kecat, oblbovat, nechat si platit, a skutek utek. A to jsem měl už dávno alergii na prostitutky, jen jsem to nepochopil, že u této „firmy“ jde o bordel.

Od pozice 2 jsem měl vlastní semináře – můj první s 55 spolupracovníky, a ředitelé v ČR měli amok – jak je to možné, když oni z pozice 8 mají jednoho – dva, a byl problém. Nepochopili, že je to o vzdělání a organizaci, a že to lze dělat i v prospěch lidí, oni to brali a stále berou jako podvod. A mně to stálo poctivou každodenní práci a peníze, a Poliakovci mě i tak okradli.

A teď se nezákonně nacpali do sponzorství veřejněprávní ČT1 „Suma Sumárum“ – a proč jim to tolerujete? Jde o kriminalizaci ČT1.
.
9.9.2011
Jaká je role AFIZ?
.
Máte smůlu, je to profláknuté
On 9.9.2011 00:11, wrote:
> a sledované, a zdokladované, a pokračujete?
>
> Kriminálník v představenstvu? Úplatkář ČT1 – Suma Sumárum? Z peněz podvedených, okradených a mrtvých spolupracovníků ZFP?
>
> AFIZ jako centrum organizované kriminality – kdo za tím stojí? Netové roboty to dávají stále… a mimo dosah kriminálních živlů, takže jak?
>
> Nevíte?
>
> Jiní, a i já, to víme.
>
> afiz.cz/anonymni-podani-afiz-neresi/
>
> Toto řeší všechny orgány činné v trestních věcech, takže i AFIZ, ne?
>
> Proč raději nevyhodíte parazita za ZFP z AFIZ, neuděláte veřejné prohlášení, že jste nevěděli o jeho kriminálních aktivitách a úplatcích AFIZ s cílem dostat se do řízení AFIZ?
>
> Je to sledované!
>
> Je v představenstvu?
>
> Organizujete i prostituci a kuplířství kromě daňových podvodů?
>
> Bez úcty jarda KE, a moje jméno je ověřené všude v orgánech činných v trestním řízení v ČR a SR. Takže ne anonym.
>
> Když Vám to pošlu ve formátu zaručeného elektronického podpisu /ZEP/, tak asi i zkolabujete, a to si nevezmu na svědomí, po zkušenostech z AFIZ… ani neumíte potvrdit příjem mailu, natož odpovědět.
>
> Kdo Vás vlastně potřebuje?
>
> ČR určitě ne. Lidé jakbysmet. Parazity nepotřebuje nikdo, čtěte více na fórech.
>
> bez úcty jarda KE
>
> P.S. Samozřejmě to jde i jinam…
.
Delivery to the following recipient failed permanently:

sekretariat@afiz.cz

.
9.9.2011
.
21.9.2011
.
Už z několika ověřených zdrojů jsem dostal informace o prodeji sídla společnosti v Holíči /Slovenská centrála, zrekonstruovaná banka…/ a přestěhování firmy do Bratislavy. Protože ale mají v Bratislavě pouze byt využívaný na firemní činnost, tak jde zřejmě o ten připravovaný holding /slyšel jsem i „hloding“, a jsou příznačnější i jiná a méně lichotivá přirovnání mající základ ve skrývané „činnosti“ některých řídících pracovníků.

Ostatně z Bratislavy „odešli – byli odejití“, protože si zlikvidovali řídící pracovníky a lektory/, takže jde spíše o souvislosti zveřejněné v článku „Souboj pojišťováků“ v reportě /http://www.infoclub.cz/pojist eni/clanky/Souboj_pojistovaku_ AXA_ZFP.pdf/. Žeby příprava na opuštění trhu a zběsilý úprk před následky podvodné a jiné nezákonné činnosti?

Však počítejte – cca 100 000 podvodně uzavřených smluv II pilíře multilevelem přes zákaz zákonem 43/2004 Z.z pod pokutou 20 mil. SK… to číslo se nevejde ani na display kalkulačky, a museli by pracovat /to ale neumějí/ dalších několik tisíc a více let… o to asi jde. Přihořívá.
.
27.10.11
.
Tak je to tu. Konečně lze postihovat i právnické osoby, je na to zákon. I když jsou dotyční trestně stíhaní jako fyzické osoby, tak už mají zodpovědnost i za ty podvodníky, které si připravují na svých akcích k podvádění spolupracovníků a klientů.
.
http://zpravy.idnes.cz/za-korupci-a-jine-zlociny-bude-nove-mozne-stihat-i-rozpoustet-firmy-11z-/domaci.aspx?c=A111027_104642_domaci_kop
.
Za korupci a jiné zločiny bude nově možné stíhat i rozpouštět firmy…
.
27.10.11
.
7.12.11
.
Ataky na mně a můj blog ze strany ZFP /majitel a jeho nohsledi/ pokračují, a už je na této www i info o AXA, takže dodám evidentní zločineckou spolupráci v rámci důchodové reformy SR /II pilíř/ ze strany „ZFP“ a „právníka CSLP“, který přešel do ACA a kterýžto soud jsem vyhrál v prospěch podvedených a okradených obětí a zastavil další podvody těchto zločinců, ale životy obětem nelze vrátit. Jen ty miliardy SK Slovensku a zločince do lochu, že „Vladimíre“ a spol…
.

21.6.11
.
30.5.2011
.
14.4.2011
.
Takže dnes začínají relace na ČT1. Relace potřebné, v prospěch lidí. Jenže je jeden problém. Jako vždy se tam vtírá zločinecky řízená organizace, která zkompromitovala pojem finančního poradenství mezinárodně. Partička nevzdělaných /vesměs, vzdělání je i o lidství/, za peníze podvedených, okradených, neoprávněně stíhaných těmi, kteří je okradli, a za tyto peníze se chtějí veřejně prezentovat i v médiích.
.
Přeci jen je již čas odkázat veřejně tuto lůzu tam, kam patří, ne? Do politiky určitě ne. Do médií také ne, ledaže by do černé kroniky, oblasti podvodů, korupce, prostituce a jiných nezákonností.
.
Nedovolme zločincům za peníze podvedených, okradených a nebohých těmto podvodně jednajícím negramotným parazitům vstup do důchodové reformy ČR. Dokázali svoji chamtivost a nenažranost, vztah k lidem a k zákonům v SR.
14.4.2011 20.55 ČT1
.

Jde konec roku a chystá se i „slezina“ v AFIZ, a všichni víme, že to není o poradenství, ale o… však víme, podvodník v představenstvu… pošlu jim podklady, aby se ho konečně zbavili, a nebo aby změnili způsob financování, a pošlu to i jinam. Zastavme kriminalitu ve finančním poradenství… přeci jen promiskuita a prostituce je v jiném oboru…

13.12.2010
.
all
.
Podstatou problémů je naivita a negramotnost těch, kteří se spoléhají na různé MLM systémy ve finančním poradenství. V MLM nejsou žádné záruky, smlouvy o ničem, pouze často partička chamtivců chce zneužít a okrást ty, kteří mají málo, a podlehnou evidentním blábolům typu „ZFP“!. Dokonce je evidentní zločinec navádějící veřejně ke kriminalitě /nezákonnému uzavírání smluv, pod nátlakem, podváděním, klamáním…/ znovu od 13.1. v představenstvu AFIZ, takže nastávají zákonitě otázky typu :

Komu a čemu vlastně slouží AFIZ ?
Kdo ho vůbec potřebuje ?

Samozřejmě se najdou i paraziti, kteří chtějí zneužít tíseň podvedených k jejich dalšímu ožebračení. Základem je neplatit nikomu nic dopředu, nenechat se nalákat na účasti žádných seancí řízenými chamtivými nenažranci a zločinci, a raději se soustředit na konkrétního zdokladovaně dobrého a znalého poradce, který nežije z bouchání smluv, není zapojený v žádné finanční instituci, není sociopatem, který zneužívá i veřejně manželky a přítelkyně spolupracovníků, nedává do představenstva firmy chamtivce a podvodníky – třebas i prodávajícími falšované telefonní karty pro volání gratis na úkor telekomunikací, nelikviduje vlastní struktury a jejich řídící pracovníky s cílem žít z jejich následných a udržovacích provizí… dokladů a stížností je na netě doopravdy dost.
.
//www.policiste.com/podvody/zfp-mimikry-financni-poradenstvi-t536.html

//www.facebook.com/topic.php?uid=137240646323474&topic=78&_fb_noscript=1
.
14.1.2011
.

.
13.11.2010
.
Obrana je nevyhnutelná, a je také akutně potřebné zabránit v oblbování a podvádění dalších obyvatel SR i ČR.

Nasadili dehonestaci a pomluvy,

a to evidentně ze strany „nejvyššího“ manipulátora.

Takže rozšiřuji informování v rámci prevence proti organizované kriminalitě této firmy, které v těchto dnech evidentně metastázuje, takže je už doopravdy potřebná cílená léčba.

Primitivní nevzdělaná parazitující individua přeci nebudou donekonečna kazit jméno ministerstva školství, jméno finančního poradenství, jméno lidství, jméno čestnosti, jméno spravedlnosti…

//www.policiste.com/podvody/zfp-mimikry-financni-poradenstvi-t536.html
.
www.podvedeni.cz cestou facebooku
.
29.4.2010 09.16

V současné době probíhají soudní spory proti podvedeným licencovaným spolupracovníkům ZFP ze strany druhého organizátora podvodu zastoupeného advokátskou kanceláří a samozřejmě je žádost na vyloučení dotyčné kanceláře z SAK a odchod „právníka“ z AXA, jak jinak ? Dnes je možné asi vše, kdokoliv právníkem a advokátem…
.
29.6.2010
.
Žel soudní spory běží i přes zdokladované svědectví, takže jde už i o existenci tří advokátských kanceláří, a je faktem, že nemají žádnou šanci…
.
8.9.2010
.
Vazalové ?
.
Sice tu zmizel dobrý příspěvek ze dne 19.9.2010, ale neva. Možná jeho autor požádal o jeho smazání..
.
Protože firma vlivem zjevné chamtivosti nejen na Slovensku v podstatě zkrachovala, protože sebedestrukce ze strany majitelů a takzvaných „sedmi statečných“ násilně ukončila činnost zakladatelů, garantů a lektorů firmy a licencovaných spolupracovníků, a nepomohla ani likvidace kritiků nezákonné a podvodné činnosti firmy na netě /maskují už i ve vyhledávači Google spojení pojmů ZFP a podvod, takže stačí dát jen iniciály firmy… a ani vyhrožování zastrašovací firmou „v.o.s.“, která ani neodpoví, jako tato firma – díky.
,
Pozornost nejen netových robotů byla nasměrována…/
.
Na nepřeberném množství multiplikativních www stránkách /třeba zvrchu, //www.zfp-poliak.cz/kontakty.html/ jsou zase a pouze jen balamutící informace a bez mailů… protože se bojí, a mají proč. A to infantilní chvástání se „prominentů“ ze dne 9.9.2010 v situaci, kdy všichni nejen ve firmě vědí o jejich podvodech, o jejich dluzích a jejich trestních stíháních – doopravdy dětinské.
.
K pojmu „vazal“ více třeba i na //cs.wikipedia.org/wiki/Vazal
.
30.9.2010
.
Dostávám doopravdy velice závažná svědectví o řešení trestních oznámení na území SR i ČR, takže jediné možné doporučení pro moudré a přemýšlející spolupracovníky, kteří ještě neprocitli z „jehovistických“ balamucení na seminářích, a tedy stále nechápou, že budou odstaveni VŠICHNI, a že se v závěru budou likvidovat i ti „sedmi stateční“, protože tak je to postaveno. Slabomyslnost a vysoká namyšlenost v součinnosti s amorálností a sociopatií, nízké IQ a žádné EQ a snaha jít pro imunitu do politiky – to přeci jen nikdo nechce. Jedinou možností je doživotní dovolená na státní náklady a nakradené finance a majetky pro odškodnění podvedených, okradených, pozůstalých a států /ČR i SR/.
.
14.5.2010 12.09
.

Jsem doopravdy v problematice financí náhodně, na základě mojí krize způsobené neplatiči v oblasti dodávek počítačů mnou, takže jsem řešil možnost splátek velkoobchodu za ně. Náhodně jsem se na netě dostal na možnost v oblasti finančního poradenství, tak jsem to zkusil.
.
Moje první zkušenosti v MLM o rodinném finančním poradenství – to bude především námětem mého blogu. Teorie a praxe.
.
Manipulace, sektářství, Brainwashing, veřejná propagace porušování zákonů, bossing a mobbing – o to půjde.
.
Půjde i o „překlad“ zveřejňovaných vizí dotyčného „manipulátora“, pozůstalí mně o to žádají. Poslední oběť těchto praktik – z pozice 8, se oběsil před Vánočními svátky 2009
.
Půjde sice o konkrétní třípísmenkovou MLM firmu, ale lze to i zobecnit na další MLM firmy v této oblasti.
.
Je to můj první pokus na tomto blogu, proto musím zjistit i možnosti v oblasti grafiky a v možnosti vkládání dokumentů, protože je to doopravdy v prospěch podvedených.
.
Zdraví Vás všechny jarda KE
.
Plán je jedna věc a očekávání vysokých zisků na úkor spolupracovníků je věc druhá.

.
Budeme tedy debatovat o způsobech získávání spolupracovníků. O způsobech vedení seminářů. O způsobech manipulování, nedodávání informací a o způsobech zavádění a podvádění vlastních spolupracovníků. O smyslu činnosti firmy prezentované v širším i užším smyslu. Já jsem byl v tom kruhu nejbližším…
.
Holding – hmmm, zjevně jde o cestu k vyhnutí se právní zodpovědnosti za podvedené, protože… více na Google o holdingu.
.
Seminární hotely – potřebují je vlastně spolupracovníci ? Já jsem je nepotřeboval. Takže jde o zjevné přidružené podnikání, nesouvisející s rodinným finančním poradenstvím, ale o počty klientů pro ty hotely – strava, ubytování…
.
K té bance – klienti i podle statistik ne že přibývají, ale utíkají… a já se jim také nedivím, já jsem byl doopravdy zastrašován i na životě a můj řiditel kanceláře byl přepaden a zbit a emigroval i s rodinou na základě znalostí o dotyčném „liblingovi“, který „obsluhoval“ dotyčnou, do Anglie… přišel o byt a o náklady v hodnotě cca 1,5 mil SK známým kuplířem, který je vítán „Brežněvovským způsobem“ dotyčnými na seminářích…

.
To bydlení pro seniory už započalo… jsou na krchovech ti, co to nezvládli psychicky, a ti další to časem také nezvládnou a jejich vklady v každém případě zůstanou kde ? Přeci zase tam, kde… a když nebude dědic ?
.
K té „expanzi“ – expanze podvodného jednání je i v Číně nežádoucí, a tam se s takovými praktikami doopravdy nepárají – prostě trest smrti bez soudu a je to.
.
I tak přeji organizátorům těchto zjevně největších podvodů po roce 2000 životnost přes 200 roků, aby si užili to svinstvo, které sejí proti občanům ČR a SR. A to při plném vědomí. A aby byly všechny majetky získané na úkor jejich zjevně podvodně získaných financí konečně navráceny podvedeným spolupracovníkům.
.
P.S. Právě jsem dostal další nezákonné rozhodnutí, takže jdu reagovat… zjevně jde o vlivy patřičně motivované. Dobře, vyčistíme i sbor PZ… občané jen poděkují.
.
http://sekanina.blog.idnes.cz/c/103872/Za-dvermi-je-Ekonomika-budoucnosti-MDGLM.html
.
Byznys cílených, endorfinových pastí. 
MLM – Multi Level Marketing pracuje na principu tzv. endorfinových šoků. Je to hodně podobné sektářské psychologii, kdy je člověk manipulován primitivními brainwashingovými metodami. Ovšem systém hierarchie jednotlivých členů v takové komerční společnosti je něco, co mne vždy dokázalo nadchnout. Některé jsou vskutku velmi půvabné a dokonale vypracované. Je to totiž to jediné, co ještě dosud drží MLM nad vodou. Tahle první generace tzv. Nové ekonomiky ovšem umírá. Doplatila na zneužívání svého systému, který ve svých principech vlastně podvodné jednání podporuje, přehlíží a dokonce k němu skrytě vybízí.
 Hospodářská krize z části vděčí za svůj vznik právě tomuhle – Vytváření virtuálních zisků, které přesáhly své reálné možnosti se naplnit. Jedno obrovské realitní letadlo dopadlo bez kerosinu na zem. A globálně bouchlo.
.
http://davidsynek.blog.idnes.cz/c/49315/Jak-jsem-nechtel-vydelavat-miliony.html
.
Abyste si skutečně začali něco vydělávat, potřebujete sehnat alespoň pět lidí. Což, jak mi bylo řečeno, není vůbec žádný problém. Každý prý hned někoho nalezl, kdo do toho ochotně šel. Přece jen, vydělávat si desetitisíce během pár měsíců, jezdit na proplácenou dovolenou do Egypta, to vám nenabídne jen tak někdo. A vy do toho navíc můžete zapojit i své známé!
Pochybovačně jsem kroutil hlavou a namítal jsem, že takhle by pro ně za chvíli pracovali všichni.
„Jak všichni?“ divili se. Prý stačí jen sehnat pět známých, kteří udělají to samé. V roce 2010 už pak budou lidé chodit sami a oni budou mít ve všech regionech své lokální pojišťováky. A těch prý bude maximálně pár stovek.
Jenže…
.
Do roku 2010 chybělo 19 měsíců. Znamená to tedy, že musím sehnat 5 lidí. Ti udělají to samé. A takhle to pokračuje.
Na konci prvního měsíce tedy budu já a 5 dalších. Celkem 6.
Na konci druhého to bude 1 + 5 + 25. Tedy 31.
Na konci třetího 1 + 5 + 25 + 125. Tedy 156.
Potom 1 + 5 +25 + 125 + 625 = 781.
Hopla. 1 + 5 +25 + 125 + 625 + 3125 = 3906
A počítejte dále sami… 1 + 5 +25 + 125 + 625 + 3125 + 15625 = 19531.
1 + 5 + 25 + 125 + 625 + 3125 + 15625 + 78 125 = 97656.
.
1 + 5 + 25 + 125 + 625 + 3125 + 15625 + 78 125 + 390625 = 488281.
1 + 5 + 25 + 125 + 625 + 3125 + 15625 + 78 125 + 390625 + 1953125 = 2441406.
To znamená, že v březnu příštího roku by se po ČR pohybovalo již 2 milióny pojišťováků této společnosti. Což je samozřejmě nesmysl a jistě si toho jsou vědomi. Ovšem když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Já mám však ptáčka tvrdého, proto jsem se hrdě postavil a řekl jim, že si své milióny mohou nechat tam, kam jej chtěli nalákat. Já pro ně žádnou špinavou práci dělat nebudu. Tak!
.
https://www.stag.utb.cz/apps/stag/dipfile/index.php?download=10514.
.
Interní PR ve firmě zabývající se síťovým
marketingem
Kateřina Klementová
Bakalářská práce
.
Hmmm, zase nemohu dodat další blog, ale upravit tento se dá…
.
takže můj špičkový košický advokát na obchodní právo, spolupracovník v ZFP v mojí struktuře, čili znalý, mi volal, že se spojil s „advokátem“ firmy, a že ani on nemá žádný zájem na dohodě k mimosoudnímu vyrovnání. Takže jdeme překlopit občanský spor na trestněprávní. Podle pravidla – kdo chce všechno – nemá nic.
.
To, co jsem dnes obdržel – je zase jen o intrikách na úrovni PZ, takže to jde na inspekci ministerstva vnitra, na nejvyšší soud SR, do parlamentu ČR a SR a jinde. Doopravdy je třeba to zjevné zločinecké běsnění urychleně zastavit.
.
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=02d6409d4eb8cb2917cdd432a3673206
.
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=2a566b74d829e8ea619569fc10413c28
.
Podstata podvodu v důchodové reformě – jedna z 200 poškozených…
.
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=6893c15d5aa3f3356a8a3e2baa25ad72
.
a směřování „firmy“…
.
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=1ef78a5a3f21aa50028d8dfca3cde8a9
.
Svedomie
.
Všetci dobre poznáme tento tichý naliehavý hlas vo svojom vnútri. Pochváli nás aj za ten najmenší dobrý skutok. Zahreje nás pri srdci aj vtedy, keď to nikto nevidí a nikto sa o tom, čo dobré sme urobili, nedozvie. Vie však byť aj prísny. To vtedy, keď nás karhá za niečo, čo sme nemali urobiť, alebo naopak mali a neurobili sme to. Aký je pôvod tohto hlasu? Kto je za týmto presiahnutím nás samých? Rozhoduje sa „to“ samé za seba a nenadŕža nikomu…
.
Svedomie sa nazýva opravovateľ a vychovávateľ duše, príkaz rozumu. (sv.TA I q.79 a.13)
.
O svedomí sa hovorí, že ospravedlňuje alebo obviňuje, pokiaľ poznávame, že sme dobre alebo zle jednali. (sv.TA I q.79 a.13)
.
Svedomie usvedčuje, viaže alebo nutká, tiež obviňuje alebo hryzie, alebo karhá. (sv.TA I q.79 a.13)
.
Blúdiace svedomie zaväzuje. (sv.TA II/II q.19 a.5)
.
Jediný spôsob, ako nebyť odlúčený od ostatných, je koniec koncov čisté svedomie. (A.Camus)
.
Na potápajúcom sa Titanicu jeden muž zastavil námorníka: Musím vám čosi povedať. Ja som pred dvadsiatimi rokmi zavraždil svoju manželku. Nemôžem s tým odísť na večnosť. (A.Dermek)
.
Pred dieťaťom sa totiž vždycky cítiš nesmelo, ako by čosi vedelo. (Exupéry)
.
Každý je sám zodpovedný za všetkých. (Exupéry)
.
Svedomie by sa dalo definovať ako intuitívna schopnosť nájsť jednorázový a jedinečný zmysel, ktorý sa skrýva v každej situácii. Jedným slovom svedomie je orgán zmyslu. (V.E.Frankl)
.
Konflikty svedomia v skutočnosti neexistujú, pretože to, čo človeku hovorí svedomie, je jednoznačné. (V.E.Frankl)
.
Jedine svedomie pôsobí to, že človek koná svoje rozhodnutie slobodne, ale nie svojvoľne, ale zodpovedne. (V.E.Frankl) sloboda-
.
Ak je svedomie systematicky metodicky potláčané a dusené, potom dochádza buď k západnému konformizmu, alebo východnému totalitarizmu. (V.E.Frankl)
.
Svedomie má svoj “hlas” a “hovorí” k nám. Je to nepopierateľná fenomenálna skutočnosť. (V.E.Frankl)
.
Religiózny človek prežíva nielen to, čo bolo povedané, ale naviac toho, kto hovorí, počuje akosi jasnejšie ako nereligiózny. V rozhovore so svojím svedomím – v tomto najintímnejšom rozhovore so sebou aký vôbec existuje – je mu partnerom jeho Boh. (V.E.Frankl)
.
Svedomím byrokratov sú povinnosti. Nezáleží im na človeku, ale na zákone. (E.Fromm)
.
Pomýlené svedomie je otrokárom, ktorého si človek do seba vložil sám. poháňa ho prísne a kruto, zakazuje mu radosť a šťastie a z celého jeho života robí kajúcne vykupovanie akýchsi tajomných hriechov. (E.Fromm) manipulácia-
.
Svedomie je najtajnejšie jadro a svätyňa človeka. (GS 16)
.
V hlbinách svedomia odkrýva človek zákon, ktorý si sám nedal, ale ktorý musí poslúchať. Jeho hlas ho neustále nabáda, aby miloval a konal dobro a vyhýbal sa zlu a keď je to treba, prehovorí k sluchu jeho srdce: To rob, tomuto sa vyhni! (GS 16)
.
Ten, kto jedná, nemá nikdy svedomie, iba ten, kto uvažuje, má svedomie. (Goethe)
.
Nemôžem a nechcem pristrihnúť svoje svedomie tak, aby vyhovovalo tohoročnej móde. (L.Hellmanová)
.
Svedomie je židovský vynález na zotročenie ľudí. (Hitler)
.
Svedomie človeka je Božia myšlienka. (V.Hugo)
.
Svedomie je teda v hlavnej miere základom vnútornej dôstojnosti človeka a zároveň aj jeho vzťahu k Bohu. (Ján Pavol II.)
.
Čisté svedomie poskytuje veľkú dôveru v Boha. (Kempenský)
.
Človek má byť oveľa lepší vo svojom vnútri, než ako sa vidí zvonku. Lebo Boh nám hľadí do srdca. (Kempenský)
.
Jeho svedomie bolo čisté. Nikdy ho nepoužíval. (S.J.Lec)
.
Do vlastného vnútra vchádzaj bez klopania. (S.J.Lec)
.
Človek je vybavený “biologickým” svedomím – vytvoreným nervovou sústavou, v ktorom sú zakotvené také normy ako kooperácia a solidarita, hľadanie pravdy a slobody. (R.B.Livingston)
.
Večnú spásu môžu dosiahnuť všetci, ktorí bez vlastnej viny nepoznajú Kristovo evanjelium a jeho Cirkev, hľadajú však úprimne Boha a snažia sa s pomocou milosti plniť jeho vôľu tak, ako ju poznávajú z hlasu svojho svedomia. (LG 16)
.
Zlé oko a zlé svedomie nestrpí svetlo. (ľudová múdrosť)
.
Svedomie je školská kniha človeka. (ľudová múdrosť)
.
Svedomie je vnútorný hlas, ktorý nás upozorňuje, že sa niekto díva. (H.Mencken)
.
Príliš mnoho ľudí žije v mierovom spolunažívaní so zlým svedomím. (H.Miller)
.
Keď starneme, hnevy sa zmenia na smútky. (H.Montherlant)
.
Dvere do minulosti nemožno otvoriť bez vŕzgania. (A.Moravia)
.
Dejiny doposiaľ neskončili prácu. Svedomie doposiaľ neprežhavilo zem! (C.K.Norvid)
.
Skúmanie sveta okolo nás nikdy nie je tak bolestné ako skúmanie svata v nás, ktorému sa väčšina ľudí vyhýba práve pre strasti, ktoré to prináša. Tomu, kto je odhodlaný žiť v pravde, sa však tieto strasti zdajú menej dôležité – a čím menej významné sú, tým ďalej sa človek na ceste sebapoznania dostáva. (M.S.Peck)
.
Pánovým kahancom je ľudské svedomie, čo prekutáva všetky skryty života. (Prís 20,27)
.
Čo ti to pomôže nemať svedka? Veď máš svedomie! (Seneca)
.
Rozum je rozhodca medzi dobrým a zlým. (Seneca)
.
Boh je blízko, je pri nás, je v nás. Áno, Duch Svätý býva v nás a bdie nad dobrom a zlom v nás. (Seneca)
.
Hlas svedomia je taký tichý, že je ľahké potlačiť ho, no zároveň je taký pravdivý, že je nemožné, aby nás pomýlil. (madam de Stael)
.
Je v nás niečo múdrejšie ako naša hlava. (Schopenauer)
.
Morálka začína tam, kde končia slová. (A.Schweitzer)
.
Celkom nevinní majú pocit viny. Tí ostatní majú výčitky. Skutoční zločinci žijú mimo tejto oblasti. (P.Strauss)
.
Dajte si pozor na prvý popud; je vždy ušľachtilý. (Talleyrand)
.
Svedomie je ten tichučký hlások; ktorý nám šepká, že sa niekto pozerá. (J.Tuwim)
.
Najistejšie je svedomie. (XY)
.
Čo v srdci vrie, to z úst kypí. (XY)
.
Proti rozhodnutiam svedomia sa odvolávame rozumom. (XY)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.