Pátek 18. června. Svátek má Milan.

Binární opce demo účet

JiriProchazka 07.01.2016 | 09:26 0 Komentářů

Binární opce demo účet
Zdravím mé čtenáře, dnes jsem si pro vás připravil krátký článek ve kterém rozeberu demo účty pro obchodování binárních opcí. V článku se dočtete, jak to vlastně s demo účty chodí, typy demo účtů a proč je dobré obchodovat na demo účtu

Jak to chodí s demo účtem?

Demo účet binární opce nám poskytuje skvělou příležitost, vyzkoušet si obchodování binárních opcí nanečisto. Jednoduše řečeno obchodujete za fiktivní peníze a ne za ty svoje, vše je naprosto stejné až na ten fakt, že neriskujete svoje peníze.

O binární opce už se zajímám více jak dva roky a něčím jsem si prošel, takže vám dám jednu cennou radu.Pokud přemýšlíte, že vyzkoušíte binární obchodování, určitě doporučuji začít obchodovat na demo účtu. V případě že o binárních opcích nic nevíte, nemůžete hned začít obchodovat na reálném účtu, s největší pravděpodobností byste přišly o peníze. Binární opce nejsou tak jednoduché, jak se všude tvrdí, na to si dejte pozor 😉

Typy demo účtů pro obchodování binárních opcí

Existují dva tipy demo účtů, respektive dva typy, které poskytují brokeři. U jednoho brokera můžete dostat demo účet hned, bez registrace a bez vkladu. Já osobně tyto brokery preferuji. Dále jsou brokeři, kteří vám binární opce demo účet poskytnou až po vkladu peněz na svůj obchodní účet. Ani tato varianta není úplně špatná, pokud si opravdu chcete demo účet u daného brokera vyzkoušet, můžete vložit peníze a demo si vyzkoušíte. Pokud se vám broker ani jeho platforma nebude líbit, peníze si můžete hned vybrat.

Binární opce demo účet bez nutnosti vkladu vám poskytne například broker High/Low a naopak demo účet po uskutečnění vkladu vám bude zpřístupněn například u brokera TopOption. Broker TopOption se může pyšnit regulací od ČNB (České národní banky), říkám to z toho důvodu, že to pro někoho může být důležitá informace 😉

Hodně často dostávám otázku, něco ve smyslu: Je DEMO účet nějak ovlivněn ve prospěch nováčků, aby se „namlsali?“

Odpověď je jednoduchá, demo účet, který nabízí například společnost TopOption, je úplně v pořádku. Ale pokud budete zkoušet demo účet od nějakého pochybného a neodzkoušeného brokera, je možné, že mají „nastavené“ demo účty ve váš prospěch.
U seriózních brokerů byste se s tímto ale rozhodně setkat neměli a ani nesetkáte. Možností jak se tomuto vyhnout, je brokera si pečlivě prověřit a až poté mu svoje peníze svěřit. Já osobně jsem se nikdy s manipulací ceny na demo účtu nesetkal.

Hlavní výhody demo účtu pro obchodování binárních opcí

Pokud jste začátečníci, zadarmo si vyzkoušíte jak všechno funguje
Zjistíte, jestli jsou pro vás binární opce to pravé
Můžete testovat strategie (demo účet funguje naprosto stejně jako reálný účet)
Vyzkoušíte si danou platformu brokera (její rychlost a přehlednost)
Demo účet je úplně zadarmo, nic vás to nebude stát

To je vše, co jsem vám ohledně demo účtu pro obchodování binárních opcí chtěl sdělit, zde je
krátká video ukázka z našeho webu, kde binární opce demo účet můžete najít a testovat pomocí něco svoje obchodní strategie. Hlavní výhoda toho demo účtu je ta, že je opravdu jednoduchý a přehledný, takže nebudete mít problém se v něm vyznat.

Přeji Všem hodně úspěšných obchodů v roce 2016 a hlavně to zdraví! 😉

Video ukázka demo účtu pro obchodování binárních opcí

[video:youtube:JuJiPXBqkEg]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.