Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

5 nejdůležitějších typů, kterých byste se při obchodování binárních opcí měli držet

JiriProchazka 31.07.2015 | 10:05 0 Komentářů

Dobrý den, dnes jsem si pro vás připravil 5 věci, kterých je podle mého názoru dobré držet, pokud začínáte obchodovat s binárními opcemi. Třeba se bude zdát, že jde o základní informace, ale ne všichni si to uvědomují a tak jako tak, je občas dobré si připomenout, na co je dobré dát si pozor.

Znovu připomínám, binární opce jsou skvělým finančním nástrojem, který se dá velice dobře využít pro vlastní prospěch. Musíte si ale uvědomit, že binární opce nejsou tak jednoduché, jak se všude říká. Princip binární opcí je jednoduchý, ale obchodovat samotné opce zas tak jednoduché není.

Tak jdeme na to 😉

1. Reálný cíl

Jako první byste si měli uvědomit, že nevyděláte 300000 za první měsíc co budete obchodovat binární opce. Prostě si musíte uvědomit, jaký je váš reálný cíl výdělku. Většina lidí má přehnané očekávání a pak jsou překvapeni, že to nejde tak, jak si mysleli. Myslím si, že za to můžou hlavně binární opce podvody, které vždy tvrdí jak strašně moc peněz vyděláte a lidé si to potom zafixují.

2. Neobchodovat s více, než můžete ztratit

Nikdy neobchodujete s více, než si můžete dovolit ztratit. Nikdy nic není jisté, může se stát, že vám nevyjde 10 obchodů po sobě a budete na nule. Nikdy byste také neměli obchody uzavírat s více jak 10% vašeho vkladu k brokerovi. Ale také vždy záleží na situaci.

3. Vzdělávat se

Možná už se o binární opce zajímáte déle a myslíte si, že víte všechno, tak to ale není. Já se o binární opce zajímám více jak rok a pořád mě překvapuje, co všechno ještě nevím. Co to tedy znamená? No, že se musíte vzdělávat jak jen to jde. Nikdy nedoporučuji začít obchodovat na reálném účtu, pokud nemáte dostatek zkušeností a nastudovaných materiálů.

4. Pozor na psychiku

Vaše psychika je váš nepřítel. Může to znít divně, ale člověk je od přírody chamtivý a pokud například prohrajete 3 obchody za sebou, tak si řeknete „teď dám větší sázku a budu to mít zpátky“ tímto jste právě porušili bod 2. Druhý scénář je, že vám vyšlo 5 obchodů za malou částku tak budete chtít dát jeden za větší, no a co se stane? Prohrajete například a to co jste vyhráli, už nemáte. Bacha na to!!

5. Nikam nepospíchat

Pokud začínáte obchodovat s binárními opcemi, nikdy nikam nepospíchejte. Nemůžete za 2 dny potom, co se začnete zajímat o binární opce, hned obchodovat za reálné peníze. Jak jsem mluvil v bodě 3, vzdělávejte se. Až poznáte, že je ten správný okamžik, tak přejděte na reálný účet. Klidně se může stát, že vám binární opce sednou a půjde vám to. V tomto případě klidně můžete za týden obchodovat na reálném účtě, ale tak jako tak neobchodujte s velkým kapitálem.

Tak to je vše, podle mého názoru, toto je 5 věci, kterých byste se při obchodování binárních opcí měli držet. Pokud vás zajímá více informací, jako recenze brokerů, strategie, technické analýzy, navštivte web opcebinarni.com, tam se dozvíte vše, co budete potřebovat.

Přejeme hodně štěstí při obchodování B)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.