Viktor Hostinský

Vystudoval obor pojišťovnictví na Technické Universitě v Liberci. Pracoval jako produktový manažer a později jako obchodní manažer v ČSOB Investiční společnosti. V letech 2006 - 2007 působil v makléřské firmě AG Edwards v USA, kde zároveň na Kalifornské Universitě vystudoval program profesionálního finančního plánování a podařilo se mu získat titul CFP od Certified Financial Planner Board of Standards.
Od roku 2007 vede v České republice vlastní poradenskou fimu specializující se na osobní investiční a finanční plánování.

Pesimismus vystřídal skepticismus: Jak se bránit?

Raketový růst akciových trhů v posledních měsících je skutečně impozantní. Pro některé investiční poradce je velkou úlevou, jiným přináší obavy z dalšího pádu. Možná se i vy bojíte tolik debatované korekce. Nebo máte strach, že jste propásli správný okamžik? Rád bych vám dal několik rad, jak naložit s vašimi obavami.

Nenechte se strhnout davem! Jděte svojí cestou

Emoce stojí za většinou špatných rozhodnutí. V investování tento jev platí dvojnásob. Většině investorů nedělá problémy pochopit skutečnost, že finanční trhy rostou a klesají, ale když pak přijde na lámání chleba, jen někteří z nich udrží své emoce a ustojí poklesy. Nenechat se unést davem a zůstat na své vlastní cestě je pro většinu lidí výzvou.

Nejnovější komentáře
Kam investovat?