Tomáš Skřivánek

Bitva pojišťováků

Broker Consulting a AWD přesvědčují pojišťovny, aby vypověděly smlouvy Fincentru. Lídr trhu OVB se drží stranou, tvrdí prozatím MARTIN GARDAVSKÝ z OVB.

Důsledky letní bitvy

"Je dobré mít jistotu, že v případě dodržení pravidel nebude lídr trhu vystupovat proti nám," komentuje dohodu s OVB MARTIN NEJEDLÝ ze společnosti Fincentrum.

Nastává čas derivátů. Znáte je?

Pražská burza co nevidět spustí obchodování s finančními deriváty. Ty budou velkou konkurencí otevřeným podílovým fondům, upozorňuje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Realitní investiční fondy: Start se zatím odkládá

Vznik retailových realitních fondů, které měly být ještě letos uvedeny na trh, zřejmě nabere zpoždění. Důvody vysvětluje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Exodus jedniček nebude zadarmo

Být jedničkou na trhu je ve zprostředkovatelské branži pro OVB Allfinanz nevděčný úkol. TOMÁŠ SKŘIVÁNEK, zástupce šéfredaktora týdeníku EURO, připravil obsáhlý materiál o současné situaci na finančně-poradenském trhu.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Jennifer Carson: EDBUSY: Půjčte si – a nesplácejte!

  Ahoj Potřebujete urgentní půjčku na vyřešení Vašich finančních potřeb? Nabízíme půjčku v rozmezí od $ 5,000.00 do $ 10,000,000.00. Jsme spolehliví, efektivní, rychlí a dynamičtí, se 100% garancí Také poskytujeme půjčku (EUR, libry a dolary). Úroková sazba platná pro ...

 • Marta: WSM Robot: Podvod pořád běží?

  Jsem jedna z postižených klientů WSM. Mým zmocněncem je Advokátní kncelář Jícha&Holman, Slezská 2127/13, 120 00 Praha 2, e-mail: causawsm@jichaholman.cz

 • Adriena Morávková: Klienti zkrachovalého fondu Viva se dočkali odškodnění

  Ve Vivě jsem měla uloženo 24.000,- Kč - žádné peníze jsem neobdržela. Dnes přišlo nějaké Usnesení, ze kterého jsem nepochopila, jestli mám také nárok na vrácení alespoň části peněz. Co k tomu mám doložit, abych byla také odškodněna, nebo co se mělo pro to udělat? ...

 • Anonym: Kolik lidí bude bez důchodu?

  To prave problem je když lide před duchodem neseženou praci tak to stat se chova

 • Anonym: Kolik lidí bude bez důchodu?

  To prave problem je když stare lidi nikdo nechce zamestnat