Tomáš Skřivánek

Bitva pojišťováků

Broker Consulting a AWD přesvědčují pojišťovny, aby vypověděly smlouvy Fincentru. Lídr trhu OVB se drží stranou, tvrdí prozatím MARTIN GARDAVSKÝ z OVB.

Důsledky letní bitvy

"Je dobré mít jistotu, že v případě dodržení pravidel nebude lídr trhu vystupovat proti nám," komentuje dohodu s OVB MARTIN NEJEDLÝ ze společnosti Fincentrum.

Nastává čas derivátů. Znáte je?

Pražská burza co nevidět spustí obchodování s finančními deriváty. Ty budou velkou konkurencí otevřeným podílovým fondům, upozorňuje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Realitní investiční fondy: Start se zatím odkládá

Vznik retailových realitních fondů, které měly být ještě letos uvedeny na trh, zřejmě nabere zpoždění. Důvody vysvětluje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Exodus jedniček nebude zadarmo

Být jedničkou na trhu je ve zprostředkovatelské branži pro OVB Allfinanz nevděčný úkol. TOMÁŠ SKŘIVÁNEK, zástupce šéfredaktora týdeníku EURO, připravil obsáhlý materiál o současné situaci na finančně-poradenském trhu.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Co se zapocitava do důchodového veku: Jak ovlivňují odpracované roky výši důchodu

  Dobrý den, je mi 55let. Nar. 1965. Vychovala jsem 2 děti. - 1990 dvojcata Chci se zeptat__ do počtu let do důchodového věku se zapocitava: studium SŠ od 15 let do 18 let , mateřská,(pracovala jsem od dvou let ditete- brigadne.). brigády _kdy se odvadelo soc. a zdravotní, evidence ...

 • Anonym: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Paní Pavlo,nezlobte se,ale u nás došlo k zamlčení zásadní věci již při podpisu smlouvy Invia, na což jsme přišli až teď. Jde o to že máme smlouvu ne na zájezd, ale pouze na cestovní službu. Máme pouze ubytování.Dole ve smlouvě malým písmem je napsáno že podle paragrafu ...

 • CK: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Naší CK zadržuje úhrady od klientů Invia, aby si nechali provizi. Přestože my peníze přímým klientům vracíme, u smluv pres Invii nemůžeme, finance nemáme. Když Invia zkrachuje, nebudou mit peníze ani klienti ani Ck. Chce to podat hromadné trestní oznámení na ně zavčas.

 • Nesolidní CK.: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Je mi líto, ale některé CK vůbec nekomunikují a mají např. na svých stránkách napsano: naše CK. je z důvodu nařízení vlády ČR o nouzovém stavu země a omezení pohybu osob uzavřena do 12.4.2020 v plném rozsahu. V tuto chvíli Vaše e-maily nejsou zpracovávány. A.t.d... ...

 • Storno Tunis dovolena: Spory o storno s cestovními kancelářemi: Co se změnilo vyhlášením nouzového stavu?

  Dobrý den mám koupený zájezd od invie na 3 7 mám zaplacený 2 zálohy a žádám o storno nechce se mi platit poslední záloha Jak mám postupovat děkuji