Tomáš Skřivánek

Bitva pojišťováků

Broker Consulting a AWD přesvědčují pojišťovny, aby vypověděly smlouvy Fincentru. Lídr trhu OVB se drží stranou, tvrdí prozatím MARTIN GARDAVSKÝ z OVB.

Důsledky letní bitvy

"Je dobré mít jistotu, že v případě dodržení pravidel nebude lídr trhu vystupovat proti nám," komentuje dohodu s OVB MARTIN NEJEDLÝ ze společnosti Fincentrum.

Nastává čas derivátů. Znáte je?

Pražská burza co nevidět spustí obchodování s finančními deriváty. Ty budou velkou konkurencí otevřeným podílovým fondům, upozorňuje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Realitní investiční fondy: Start se zatím odkládá

Vznik retailových realitních fondů, které měly být ještě letos uvedeny na trh, zřejmě nabere zpoždění. Důvody vysvětluje TOMÁŠ SKŘIVÁNEK.

Exodus jedniček nebude zadarmo

Být jedničkou na trhu je ve zprostředkovatelské branži pro OVB Allfinanz nevděčný úkol. TOMÁŠ SKŘIVÁNEK, zástupce šéfredaktora týdeníku EURO, připravil obsáhlý materiál o současné situaci na finančně-poradenském trhu.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Richar Fuld: Spoření na stáří pomocí investic? Stát chystá daňové zvýhodnění

  Jen další malá domů pro finanční instituce. Individuálního investora, který investuje na stáří tahle "podpora" zase netrefí. Ty peníze na další zamýšlenou podporu bankéřké lobby by měl uspořt a na míto toho zrušit daň z dividend a zkrátit daňový test z 3 let zpátky na ...

 • Dita: Bezhotovostní ekonomika? Riziko pro drobné střadatele

  Hezký článek. Ke zmíněným firemním dluhopisům doporučuji sledovat a podpořit www.facebook.com/rizikovedluhopisy2018 týká se to riskantních dluhopisů různých firem - je potřeba šířit, kdo je podvodník!

 • Adéla: Pět případů, kdy nedostanete vdovský důchod

  Dobrý den, prosím, mám nárok na vdovský důchod? Je mi 62 let pobírám invalidní důchod, manžel zemřel 16. 3. 2019 v 61 letech, máme dvě dcerky na střední škole.

 • Michaela: WSM Robot: Podvod pořád běží?

  Dobrý den paní Jano a děkuji za info z Facebooku. Promyslim to a pravděpodobně se přidám. Jde o to, aby to nezačalo 500 Kč a časem to nenarostlo, což se teď samozřejmě říct nedá. Nepíše jak početná už je skupina? Michaela

 • Jiřina Leflíková: Padesátikoruna bude již jen kovová

  kde kovové 50kč za papírové