Petr Jermář

Milionářem snadno a rychle – zn. zaručeně!

Pyramidové a jiné podvodné či nečestné záležitosti mají v České republice jistě kratší historii než v západních zemích, nicméně zde pořád přežívají i 20 let po revoluci. Lidé zkrátka rádi naslouchají mýtům, které zaručují brzké peníze bez rizika, přestože jsou ony mýty zcela ekvivalentní fikcím o rostoucích klobásách na stromech a o pivě tekoucím potoky.

Investice: Lepší vrabec v hrsti?

Přemýšlíte jak co nejlépe alokovat své peníze mezi spořicí účty, akcie a fondy? Pečlivě kalkulujete riziko a výnosnost své investice? Myslíte si, že kdo neinvestuje na kapitálových trzích není „in“? Zamysleme se nad užitkem, který z investice plyne.

Spoření s družstevními záložnami: Výhodnější než banky?

Hledáte rozumně úročený spořící produkt krátkodobého charakteru nebo dlouhodobou bezrizikovou investici se zajímavými parametry? Spoření s družstevními záložnami může být zdrojem optimálního řešení. Jaká jsou specifika družstevních záložen? A jaké jsou aktuálně nabízené spořící produkty, resp. jejich úrokové sazby?

Povinné ručení: Proč musí být povinné?

Objektivní nedokonalost lidské rasy obohacená u subjektivní prvky každého jedince dělá z člověka potenciální hrozbu pro své okolí. Tento fakt částečně potvrzuje i lidové přísloví o neštěstí nechodícím po horách ale po lidech.

Nejnovější komentáře
Kam investovat?