Petr Fejtek

Na burze rekordy a 2,5 % za týden

Spíš smutek na každého poradce musí padat z těch pár milionů, které obvykle do akciových fondů připlují, píše ve svém komentáři PETR FEJTEK, šéfredaktor FP - finanční poradce.

Akciové fondy si tentokrát pěkně vyšláply

Na kratší sváteční týden překvapí nejen pěkných 550 milionů, ale poprvé (co paměť poslední doby sahá) v týdenním přeboru zvítězily akciové fondy. PETR FEJTEK a jeho nový komentář.

Od zajištěných ke strukturovaným

Retail se věnuje peněžnímu trhu a zajištěným fondům. Pátý týden komentuje PETR FEJTEK, šéfredaktor FP Finančního poradce fondbyznys.

Korekce spláchla akciím pár procent

Týden se s celkem průměrnou půlmiliardou vymykal těm ostatním běžným snad jen nezvyklým skóre, když mixy zvítězily nad zajišťáky, poznamenává v komentáři k fondovému byznysu PETR FEJTEK .

Vsadit lze i na čistou vodu

Další týden v zajetých kolejích, kdy investice plynuly prakticky jen na peněžní trh a do zajištěných fondů. Pravidelný komentář PETRA FEJTKA.

Čím dál víc jen zajištěné

Přes 820 milionů je slušný týdenní prodej, ale ještě o téměř 100 milionů korun víc zvládly samo duo fondů zajištěných a peněžního trhu (630 + 280). Nový komentář PETRA FEJTKA.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Konec vodní průtrže mračen

Zajištěné fondy nezahálely a celkem ovládly 90 % týdenního fondbyznysu. říká ve svém pravidelném komentáři PETR FEJTEK.

Korekce stále v nedohlednu

820 milionů korun jistě není málo, jenže opět se tři čtvrtiny z nich odebraly k hlubokému spánku do zajištěných fondů, navíc přes 300 milionů spolkl jeden elitní. Nový komentář PETRA FEJTKA.

Investoři se vracejí do zajištěných krtinců

Půlmiliarda jistě neurazí, jenže z ní dvě třetiny opět zamířily do zajištěných fondů. O zbylou třetinku se dělí peněžáky se smíšenými fondy... říká ve svém komentáři PETR FEJTEK.

Knížecí rada: kupujte při poklesu

Červenec se již přechýlil do druhé poloviny a léto zas do subtropů. Na ten čas je půlmiliarda do fondů až překvapující suma, míní ve svém novém článku PETR FEJTEK, šéfredaktor FP - finanční poradce.