Martin Bouček

Od počátku roku 2007 do poloviny července 2007 šéfredaktor Investujeme.cz

Konference Měšce.cz a investiční příležitosti – pokračování

Druhou část referování o odborné konferenci "Investiční příležitosti pro drobné investory", ze dne 13.3.2007, začínám od důležité otázky, totiž implementace MiFID, píše MARTIN BOUČEK.

Burzovní makléři v Investorském magazínu ČT24

"Povolání burzovního makléře je velice zajímavé, netrpí stereotypy, ale zároveň psychicky náročné a stresující.", říká z vlastní zkušenosti PETR NOVOTNÝ.

Pokles burz v Investičním magazínu ČT24

V IM se snaží ukázat, co všechno přináší investování a z jakých investičních nástrojů si dnes může drobný investor vybrat., uvádí v rozhovoru PETR NOVOTNÝ.

Konference Měšce.cz a investiční příležitosti

Konala se konference Investiční příležitosti pro drobné investory. První část zprávy účastníka přináší MARTIN BOUČEK, finanční poradce a šéfredaktor investujeme.cz.

Co chystá Investorský magazín ČT24 na prázdniny?

V krátkém rozhovoru s PETREM NOVOTNÝM, dramaturgem a moderátorem Investorského magazínu, se mimo jiné dozvíme, co pro drobného investora znamenají domácí úkoly.

Investorský magazín ČT24 zítra odvysílá 50. díl

Dnes jsme pro vás připravili opět malý rozhovor s panem PETREM NOVOTNÝM, hlavním redaktorem a analytikem Investorského magazínu ČT24. Kromě malého bilancování jsem se zeptal i na autorovy rady v současné rozkolísanosti trhů.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Marta: WSM Robot: Podvod pořád běží?

  Jsem jedna z postižených klientů WSM. Mým zmocněncem je Advokátní kncelář Jícha&Holman, Slezská 2127/13, 120 00 Praha 2, e-mail: causawsm@jichaholman.cz

 • Adriena Morávková: Klienti zkrachovalého fondu Viva se dočkali odškodnění

  Ve Vivě jsem měla uloženo 24.000,- Kč - žádné peníze jsem neobdržela. Dnes přišlo nějaké Usnesení, ze kterého jsem nepochopila, jestli mám také nárok na vrácení alespoň části peněz. Co k tomu mám doložit, abych byla také odškodněna, nebo co se mělo pro to udělat? ...

 • Anonym: Kolik lidí bude bez důchodu?

  To prave problem je když lide před duchodem neseženou praci tak to stat se chova

 • Anonym: Kolik lidí bude bez důchodu?

  To prave problem je když stare lidi nikdo nechce zamestnat

 • Roman: Nové směry ve finančním poradenství: Konsolidace začala

  To, ale není jen o pojištění. Na průmyslovce ze 3. tříd v ročníku jsme měli jednoho a ten neudělal ani napodruhé maturitu. A hádejte, kdo je dnes nejúspěšnější potažmo nejbohatší z těch cca 90 lidí? Ano správně uhodl jste, ten co nemá maturitu je stonásobně bohatší ...

Editorial ze dne 22.8.2007

Možná jste si všimli, že již nejsem šéfredaktorem Investujeme.cz. Byla to pro mne zcela nová pracovní zkušenost. Z Investujeme.cz jako projektu jsem byl nadšený, moc se mi líbila podoba, jakou jí vtiskoval Jan Majer, a od začátku jsem si představoval, že na web nebudu zcela sám.

Editorial ze dne 25.7.2007

Už se vám, kolegové a kolegyně, někdy stalo, že tu pomyslnou sázku o život s pojišťovnou váš klient vyhrál? A to v tom nejsmutnější případě? Mně teď nedávno v rozmezí čtvrt roku zemřeli dva klienti. Poněkud to mění můj pohled na životní pojištění.

Editorial ze dne 2.7.2007

Před časem jsem se zúčastnil prezentace pro novináře společnosti KFP Kořený Fichtner Pavlásek, s.r.o. Pravda je, že mi chvíli trvalo, než jsem se zorientoval, že ve skutečnosti nejsem na prezentaci další z řady poradenských společností.

Editorial ze dne 2.6.2007

Před nějakou dobou jsem se zde ptal, zda je možné, že JÁN MÜLLER dostal výpověď z OVB Slovensko, a v těchto dnech víří médii informace o odchodu celého zemského ředitelství OVB ČR RADIMA LUKEŠE, v jehož struktuře je i PETR BORKOVEC.