Jan Traxler

Jan Traxler

Privátní investiční poradce a jednatel společnosti FINEZ Investment Management. Patří k předním českým expertům v oblasti investování. Prosazuje férovou provizi podílem na zisku. Preferuje investice, které generují stabilní výnosy. Publikuje pravidelně v řadě médií zaměřených na finance a investování. Všechny jeho publikace najdete na www.finez.cz. Kontakt: jan.traxler@finez.cz

Komodity

Komodity by určitě neměly tvořit většinu portfolia, ale pouze menší část dynamické složky, píše v pokračování seriálu o složení porfolia JAN TRAXLER.

Nemovitosti

Nemovitosti jsou vedle akcií, dluhopisů a komodit čtvrtou důležitou třídou aktiv, kterou je do portfolia dobré zahrnout. Pokračování seriálu o dlouhodobém dynamickém porfoliu od JANA TRAXLERA.

Měny

Dnešní díl bude stručnější než ty předchozí a bude se zabývat měnami. Měny lze chápat jako pátou třídu aktiv, začíná JAN TRAXLER další díl o budování portfolia.

Měny

Dnešní díl bude stručnější než ty předchozí a bude se zabývat měnami. Měny lze chápat jako pátou třídu aktiv, začíná JAN TRAXLER další díl o budování portfolia.

Aktivně spravované portfolio

V dnešním díle se vrátím k úvodu a tak trochu postavím na hlavu vše, o čem jsem dosud psal... protože na celou konstrukci portfolia se lze podívat i z úplně jiné stránky. JAN TRAXLER v předposledním díle seriálu o diversifikaci portfolia.

Soap opera nebo kriminální psychodrama?

Lehoučký fejeton JANA TRAXLERA, aneb co napadá investičního poradce.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Tržně neutrální strategie

Přichází na řadu závěrečný díl seriálu o konstrukci dlouhodobého dynamického portfolia. JAN TRAXLER dnes dokončil zajímavý seriál o tvorbě portfolia.

Express certifikáty v hledáčku investorů

V posledním roce si investoři velmi oblíbili express strategie, na což pružně reagují emitenti investičních certifikátů a vymýšlí nové zajímavé konstrukce. Nový článek investičního poradce JANA TRAXLERA.

Next 11 – Země budoucnosti

Snad každý poradce dnes ví, co se skrývá za zkratkou BRIC. Avšak setkali jste se už také s označením N-11? Pokud ne, tak vás zvu na malý výlet do budoucnosti. JAN TRAXLER, nám dnes představí nástupníky zemí BRIC.

Měnové riziko: Zbytečná noční můra investorů?

Jednou z rizik spojených s investicí je "měnové riziko". Jak ovlivňuje úspěšnost a neúspěšnost investice popisuje JAN TRAXLER.