Jan Majer

Jan Majer je spolumajitelem a ředitelem PR a komunikace finančně poradenské společnosti Partners for Life Planning a šéfredaktorem internetového serveru Finmag.cz.

Konkurenční doložky: Past, nebo nesmysl?

"Dobrá firma si nemusí spolupracovníky zavazovat konkurenčními doložkami," říká RADIM ŠTANTEJSKÝ.

Profesionální sportovci jsou nároční klienti

Starat se o finance vrcholovým spotrovcům? Lákavá představa. Tak jednoduché to ale není, říká PETR HRUBÝ ze společnosti Broker Consulting.

Proč sázím na sportovce

"Hodně jsem se naučil od kolegů ze zahraničí. Brzy se ale budou moci učit od nás," říká zemský ředitel pro OVB RADIM LUKEŠ.

Letní „válka poradců“ skončila

OVB uzavřela "gentlemanskou" dohodu s firmou Fincentrum. Dohoda prospěje celému trhu, shodují se MARTIN GARDAVSKÝ (OVB) a MICHAL LÁNSKÝ (Fincentrum).

ZFP Akademie: Suplujeme to, co zanedbává stát

ZFP Akademie. Tak trochu neviditelná firma. "V naší branži podle mne nejsou média až tak důležitá," říká v rozhovoru šéf firmy VÁCLAV TOMEK.

Střet dvou poradců u jednoho klienta

Taky jste u klienta narazili na portfolio, z něhož bylo jediné východisko - zrušení dříve sjednaných smluv?

Nejnovější komentáře
 • Anonym: 670 tisíc: tolik dluží průměrný student v USA

  Já jsem si v dobách studia taky bral pár set tisíc půjčku, ale na dofinancování vlastního bydlení. Tenkrát mi to hodně pomohlo. Po malých částkách jsem to splatil až teď, po deseti letech. Ale byt je můj. A jsem za to rád. Co teď ušetřím za splátku ale pravidelně ...

 • Honza: Sedm věcí, které možná nevíte o havarijním pojištění

  No nevím, zda po přečtení tohoto článku přestanou lidé tápat:-) Spíš naopak - byť se tváří, že popisuje celý trh, popis sedí jen na Direct...

 • Art: Zranil vás někdo? Máte nárok na odškodnění

  Zdravím prozba sem po napadení a už 7 měsíců na národním 6 operaci 2 operace hlava 4 operace ruka s trvali a nasledkama soudni znalec ohodnotil mi 716.6 bodů zajímalo by mne o kolik bolestné de sem porad na národním dekuju

 • Richard Fuld: Nedostatek zdrojů? Ten problém neexistuje

  Hezký článek. Škoda jen, že se omezil pouze na ropu. Koncept vzácných a omezených zdrojů je špatný obecně. Nic neškodí (jednotlivci i společnosti) více, než to, že uvěří tomu, že jejich možnosti jsou limitovány omezenými zdroji a že se musí tomuto omezení přizpůsobit. ...

 • Uz nebluzni sudruh: Hitlerův recept na hospodářský zázrak

  Keci. Kazda odnoz socialistov ci narodnych alebo internacionalnych ziju z toho co si napoziciavaju a ukradnu. Aby hlupakom prorozdelili slubili im svetlejsie zajtrajsky a aj tak nakoniec vzdy skrachuju..takze nie banky ale neschopni hlupaci co socialistov drzia u moci.

Kam investovat?
Se stokorunami na akciové trhy

Do fondů můžete ukládat třeba jen několik stokorun měsíčně, radí MILAN ŠMÍD.

Čtěte Kiyosakiho, radí Tomáš Skřivánek

Jak nakládá s penězi člověk, který je přímo u zdroje informací?

Největší mýtus kolem zavedení eura

Koruny vyměníme za eura v roce 2012. Alespoň tento termín teď tipuje většina analytiků, které oslovila agentura Reuters. Jedním z oslovených odborníků byl VIKTOR KOTLÁN.

České akcie už bez diskontu

"České akcie se už ve srovnání se západoevropskými neprodávají s žádnou výraznou slevou," říká JAN VEDRAL.