Jan Lener

Editorial ze dne 27.8.2007

Stojí dva pánové na ulici. Jeden je takový menší, velmi slušně oblečený, kravata, oblek, vše úžasně sladěné a drží toho druhého většího pána, který je také slušně oblečený, také sladěný, zelená kravata, zelená košile, tmavý oblek, fešné padnoucí boty, pod krkem a vytrvale jej pěstma mlátí do obličeje (střídá při tom pravou a levou ruku, vždy jednou rukou jej drží pod krkem). Menší muž se při tom směje a stále opakuje: "Já vás nebiji, ne ...

Editorial ze dne 18.7.2007

Nějak se ode mne dlouho na investujeme.cz neobjevil nový editorial. "Udělám radost Martinovi Boučkovi", řekl jsem si a přihodím polínko do ohně ve věčné debatě o placeném a neplaceném, kvalitním a nekvalitním poradenství.

Editorial ze dne 24.6.2007

Byl jednou jeden panáček a ten vybudoval pěknou firmu. A prodal ji. Co budu s těmi miliony teď činit, ptal se sám sebe. Finanční poradenství je dobrý obor, tam si peníze znásobím, odpovídal si. Mozek ho sice varoval, že nemá zkušenosti, poradenství nikdy nedělal a neumí vést struktury finančních poradců, ALE on toho nedbal.

Editorial ze dne 29.5.2007

Ró Cas je hvězda. Patří mezi výjimečné hvězdy, kterým říkáme veleobři. Ró Cas už nějakou dobu pulzuje. To můžete pozorovat i pouhým okem, pokud hvězdu dokážete najít.

Editorial ze dne 20.2.2007

Pan Bouček zde v minulém editorialu polemizoval nad zpříjemněním diskuzí. Vyzýval k omezení napadání se navzájem, k promyšlení si, zda vůbec odpověď vložit do diskuze.

Editorial ze dne 2.3.2007

Nedávno jsem seděl s panem Boučkem na kávě. Bylo to oboustranně příjemné setkání. Věřím, že si to brzy zopakujeme. Když jsme se loučili, řekl jsem pár slov k etice a šéfredaktor tohoto webu mne vyzval, abych na toto téma napsal editorial.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře

Editorial ze dne 6.3.2007

Ke konci minulého týdne proběhl v Praze na výstavišti v Holešovicích veletrh Bydlení 2007. Mnoho firem představilo v šesti pavilonech své produkty a služby. Návštěvníci si mohli za vstupné 100,- Kč na osobu prohlédnout vše, co k modernímu bydlení patří. Mohli se dozvědět, kam se ubírají nové trendy bydlení.

Editorial ze dne 14.3.2007

7.3.2007 v Praze v hotelu Alcron přednášel pan Luiz Ribeiro, investiční portfolio manager společnosti Halbis (člen skupiny HSBC), o vývoji akciových trhů v Latinské Americe. Prezentace trvala zhruba hodinu a následovala po příjemné snídani.

Editorial ze dne 22.3.2007

Mystery shopping v časopise Finanční poradce funguje již dlouho a jeho hodnocením prošlo mnoho firem i jedinců. Viděli jsme propadáky i skvělá hodnocení.

Editorial ze dne 30.4.2007

Záměr, nebo náhoda? Obchodníci a marketingová oddělení hypotečních bank se snaží nalákat klienty různými způsoby. Na druhé straně stojí pracovníci "risku", kteří obchodníkům a marketingovým oddělením přistřihávají křidélka.