Jan Hausmann

Krédo: Cílem lektora je dosáhnout cílů definovaných klientem. Vzdělávání lidí je jen prostředek k pozitivní změně jejich návyků.

jan-hausmann

Největší profesní úspěch: Inspirace skupiny dlouhodobě nezaměstnaných a těžce zrakově postižených účastníků kurzu, ke změně vlastních návyků a nalezení práce v projektu Jihlavského Tyflocentra, kde pracoval jako najatý externí lektor.


Lektor prodejních dovedností, managementu, personalistiky a dalších dovedností Jan Hausmann se v současné době zabývá především analýzou potřeb svých zákazníků a návrhem lektorských řešení na uspokojení těchto potřeb.

Ve své práci se koncentruje na témata odvozená od svého celoživotního koníčku, tj. mezilidské komunikace.  Jako prostředek k dosažení cílů svých klientů používá širokou škálu lektorských nástrojů od individuálních (tréning, coaching a další), až po nástroje vedení skupin (teambuilding, prezentace, panelová diskuse a další).


email: janhausmann@seznam.cz
mobil: 604 203 277
Narozen: 1977

Tipy pro manažery: Co je a k čemu slouží 360° zpětná vazba

Většina mužů v určitém období svého života zjistí, že o svých milovnických schopnostech mají zcela jinou představu oni sami, jinou jejich manželky a ještě jinou jejich milenky. Tento fenomén bohužel neexistuje jen ve vtipech, ale je přirozenou součástí našich životů, a to především našich profesních životů.

Tipy pro manažery: Časté chyby při hodnocení podřízených či kolegů

Při své práci lektora a trenéra manažerských dovedností jsem měl možnost poznat chyby manažerů při hodnocení podřízených či kolegů v pracovních kolektivech. Jak se vyvarovat nejčastějších chyb při hodnocení?

Chcete být úspěšnější? Ovládněte čas!

Finanční poradenství je náročná práce. Základem úspěchu je správná organizace času. Jak si svůj čas správně zorganizovat? Jak si utřídit jednotlivé úkoly? Správný time management dokáže ušetřit i hodiny času denně!

Plánování: Základ úspěchu

Chcete postavit dům či koupit auto? Zajistit si pestrou dovolenou? Založit firmu? Zefektivnit rodinné finance? Začněte kvalitním plánem! Jak plán sestavit? Na co nesmí zapomenout? A jak s plánem pracovat?

Prodej - distribuce pojištění - muž v obleku - ruka - pozdrav - oblek

Závažné chyby v prodejní komunikaci

Největší překážkou na cestě za zvýšením jakékoliv dovednosti jsou především současné chybné návyky. Jaké jsou časté komunikační návyky, které v běžném životě nepřekážejí, ba někdy i slouží, ale v prodejním rozhovoru působí jako účinná prevence proti úspěchu?

Kam investovat?




Nejnovější komentáře