Jan Hausmann

Krédo: Cílem lektora je dosáhnout cílů definovaných klientem. Vzdělávání lidí je jen prostředek k pozitivní změně jejich návyků.

jan-hausmann

Největší profesní úspěch: Inspirace skupiny dlouhodobě nezaměstnaných a těžce zrakově postižených účastníků kurzu, ke změně vlastních návyků a nalezení práce v projektu Jihlavského Tyflocentra, kde pracoval jako najatý externí lektor.


Lektor prodejních dovedností, managementu, personalistiky a dalších dovedností Jan Hausmann se v současné době zabývá především analýzou potřeb svých zákazníků a návrhem lektorských řešení na uspokojení těchto potřeb.

Ve své práci se koncentruje na témata odvozená od svého celoživotního koníčku, tj. mezilidské komunikace.  Jako prostředek k dosažení cílů svých klientů používá širokou škálu lektorských nástrojů od individuálních (tréning, coaching a další), až po nástroje vedení skupin (teambuilding, prezentace, panelová diskuse a další).


email: janhausmann@seznam.cz
mobil: 604 203 277
Narozen: 1977

Tipy pro manažery: Co je a k čemu slouží 360° zpětná vazba

Většina mužů v určitém období svého života zjistí, že o svých milovnických schopnostech mají zcela jinou představu oni sami, jinou jejich manželky a ještě jinou jejich milenky. Tento fenomén bohužel neexistuje jen ve vtipech, ale je přirozenou součástí našich životů, a to především našich profesních životů.

Tipy pro manažery: Časté chyby při hodnocení podřízených či kolegů

Při své práci lektora a trenéra manažerských dovedností jsem měl možnost poznat chyby manažerů při hodnocení podřízených či kolegů v pracovních kolektivech. Jak se vyvarovat nejčastějších chyb při hodnocení?

Chcete být úspěšnější? Ovládněte čas!

Finanční poradenství je náročná práce. Základem úspěchu je správná organizace času. Jak si svůj čas správně zorganizovat? Jak si utřídit jednotlivé úkoly? Správný time management dokáže ušetřit i hodiny času denně!

Plánování: Základ úspěchu

Chcete postavit dům či koupit auto? Zajistit si pestrou dovolenou? Založit firmu? Zefektivnit rodinné finance? Začněte kvalitním plánem! Jak plán sestavit? Na co nesmí zapomenout? A jak s plánem pracovat?

Prodej - distribuce pojištění - muž v obleku - ruka - pozdrav - oblek

Závažné chyby v prodejní komunikaci

Největší překážkou na cestě za zvýšením jakékoliv dovednosti jsou především současné chybné návyky. Jaké jsou časté komunikační návyky, které v běžném životě nepřekážejí, ba někdy i slouží, ale v prodejním rozhovoru působí jako účinná prevence proti úspěchu?

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Co se zapocitava do důchodového veku: Jak ovlivňují odpracované roky výši důchodu

  Dobrý den, je mi 55let. Nar. 1965. Vychovala jsem 2 děti. - 1990 dvojcata Chci se zeptat__ do počtu let do důchodového věku se zapocitava: studium SŠ od 15 let do 18 let , mateřská,(pracovala jsem od dvou let ditete- brigadne.). brigády _kdy se odvadelo soc. a zdravotní, evidence ...

 • Anonym: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Paní Pavlo,nezlobte se,ale u nás došlo k zamlčení zásadní věci již při podpisu smlouvy Invia, na což jsme přišli až teď. Jde o to že máme smlouvu ne na zájezd, ale pouze na cestovní službu. Máme pouze ubytování.Dole ve smlouvě malým písmem je napsáno že podle paragrafu ...

 • CK: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Naší CK zadržuje úhrady od klientů Invia, aby si nechali provizi. Přestože my peníze přímým klientům vracíme, u smluv pres Invii nemůžeme, finance nemáme. Když Invia zkrachuje, nebudou mit peníze ani klienti ani Ck. Chce to podat hromadné trestní oznámení na ně zavčas.

 • Nesolidní CK.: Koronavirus a storno dovolené: Jaké máte možnosti?

  Je mi líto, ale některé CK vůbec nekomunikují a mají např. na svých stránkách napsano: naše CK. je z důvodu nařízení vlády ČR o nouzovém stavu země a omezení pohybu osob uzavřena do 12.4.2020 v plném rozsahu. V tuto chvíli Vaše e-maily nejsou zpracovávány. A.t.d... ...

 • Storno Tunis dovolena: Spory o storno s cestovními kancelářemi: Co se změnilo vyhlášením nouzového stavu?

  Dobrý den mám koupený zájezd od invie na 3 7 mám zaplacený 2 zálohy a žádám o storno nechce se mi platit poslední záloha Jak mám postupovat děkuji