Jan Hausmann

Krédo: Cílem lektora je dosáhnout cílů definovaných klientem. Vzdělávání lidí je jen prostředek k pozitivní změně jejich návyků.

jan-hausmann

Největší profesní úspěch: Inspirace skupiny dlouhodobě nezaměstnaných a těžce zrakově postižených účastníků kurzu, ke změně vlastních návyků a nalezení práce v projektu Jihlavského Tyflocentra, kde pracoval jako najatý externí lektor.


Lektor prodejních dovedností, managementu, personalistiky a dalších dovedností Jan Hausmann se v současné době zabývá především analýzou potřeb svých zákazníků a návrhem lektorských řešení na uspokojení těchto potřeb.

Ve své práci se koncentruje na témata odvozená od svého celoživotního koníčku, tj. mezilidské komunikace.  Jako prostředek k dosažení cílů svých klientů používá širokou škálu lektorských nástrojů od individuálních (tréning, coaching a další), až po nástroje vedení skupin (teambuilding, prezentace, panelová diskuse a další).


email: janhausmann@seznam.cz
mobil: 604 203 277
Narozen: 1977

Tipy pro manažery: Co je a k čemu slouží 360° zpětná vazba

Většina mužů v určitém období svého života zjistí, že o svých milovnických schopnostech mají zcela jinou představu oni sami, jinou jejich manželky a ještě jinou jejich milenky. Tento fenomén bohužel neexistuje jen ve vtipech, ale je přirozenou součástí našich životů, a to především našich profesních životů.

Tipy pro manažery: Časté chyby při hodnocení podřízených či kolegů

Při své práci lektora a trenéra manažerských dovedností jsem měl možnost poznat chyby manažerů při hodnocení podřízených či kolegů v pracovních kolektivech. Jak se vyvarovat nejčastějších chyb při hodnocení?

Chcete být úspěšnější? Ovládněte čas!

Finanční poradenství je náročná práce. Základem úspěchu je správná organizace času. Jak si svůj čas správně zorganizovat? Jak si utřídit jednotlivé úkoly? Správný time management dokáže ušetřit i hodiny času denně!

Plánování: Základ úspěchu

Chcete postavit dům či koupit auto? Zajistit si pestrou dovolenou? Založit firmu? Zefektivnit rodinné finance? Začněte kvalitním plánem! Jak plán sestavit? Na co nesmí zapomenout? A jak s plánem pracovat?

Prodej - distribuce pojištění - muž v obleku - ruka - pozdrav - oblek

Závažné chyby v prodejní komunikaci

Největší překážkou na cestě za zvýšením jakékoliv dovednosti jsou především současné chybné návyky. Jaké jsou časté komunikační návyky, které v běžném životě nepřekážejí, ba někdy i slouží, ale v prodejním rozhovoru působí jako účinná prevence proti úspěchu?

Kam investovat?
Nejnovější komentáře
 • Ing. Ladislav Žížala: Pozor na „výhodné“ dluhopisy. Peníze zpět nedostanete

  Vlastním dluhopisy Prago Investment 8,1%2018 a za pár dní budu slavit roční výročí krádeže jistiny. Prago Investment mlčí jako sfinga a také zájem o řešení situace jeijich inzertní organizací "Centrum dluhopisů" umkl. Už ani neodpovídají na mé maily"mějte strpení". Rád ...

 • Zbyněk Píša: Otevřený dopis společnosti Centrum dluhopisů s.r.o.

  Opět lži a manipulace ze strany pana Mesároše. O klienty se nestarají, starají se pouze sami o sebe. To už všichni, kdo s nimi má něco společného víme. O kultivaci trhu zájem nemají, zájem je o zisk. Klamavé reklamy typu bezpečná investice atd... Jediná reklama, která by nebyla ...

 • Petr Zámečník: Po nás potopa…

  Naprosto s vámi souhlasím. Ostatně o riziku konfiskace (jak jinak nazvat takové "zdanění") jsem psal nedávno v článku https://www.investujeme.cz/clanky/sporeni-na-penzi-spolehat-na-stat-je-riziko/

 • Insider: Po nás potopa…

  Paní Schillerová z ANO a Maláčová z ČSSD hledají kde mohou, ono se totiž z cizího vždycky lépe rozdává, když to zaplatí všichni okolo. Umím si docela živě představit, že si za deset, patnáct či dvacet let v Poslanecké sněmovně retroaktivně odsouhlasí zdanění výnosů z ...

 • Dan Materna: Dan Materna: Práci finančního poradce chci dělat dlouhodobě

  Dobrý den, děkuji za Váš zájem a komentář. Bohužel máte pravdu, nelze si naplánovat život na 30 let do předu, z toho titulu stavím plány velmi flexibilně a když už dám vstupní poplatek tak z pravidla na menší cílovou částku. Bohužel pokud se budeme bavit o běžném ...