Gregor Retla

Poprvé u klienta: 8 nejčastějších chyb nových poradců

Jsou mladí, draví a věří si. Prošli úvodními školeními a v jejich diářích se objevil první termín návštěvy u klienta. I když ve většině případů mají svého kouče, určitě se jim podaří udělat nějakou chybu. Na to, aby na chybu nováčka nedoplatil klient, má dohlížet vedoucí. Ale, kdo upozorní nováčka na chyby, které poškodí jeho samého? Nabízíme seznam rad vycházející z nejčastějších chyb.

Nesnáším poradce aneb 7 pravidel náborování

Sedíte spokojeně v kanceláři, říkáte si, jaký jste úspěšný, vždyť každý desátý člověk, kterého znáborujete, v byznysu i ve skutečnosti zůstane. A trošku vám uniká, že zbývajících devět často odchází s negativními emocemi a jsou špatnou reklamou pro celé finanční zprostředkování. Jak tedy náborovat, abyste se se svým luxusním mercedesem nemuseli pohybovat jen po kanálech?

1 + 1 = 3, matematika, kreativní účetnictví

Finanční poradci, otestujte svou inteligenci…

Před časem mi přišla e-mailem docela zajímavá logická úloha. Zdánlivě krkolomná, ve skutečnosti však překvapivě jednoduchá. Od té doby ji používám, pokud si potřebuji otestovat matematické kompetence potenciálního kolegy. Milí poradci, věnujte mi 15 minut a já vám řeknu, zda jste pýchou svého řemesla, nebo sami potřebujete svého poradce.

Kam investovat?
Nejnovější komentáře