Čtvrtek 30. března. Svátek má Arnošt.

Pioneer Investments zavádí novinku Pioneer – Multibrand

Investiční společnost Pioneer Investments nabízí nový produkt Pioneer – Multibrand, aktivně řízené fondy renomovaných globálních fondů.

Investice jsou zaměřeny do fondů fondů renomovaných správců např. JP Morgan Fleming, Fidelity Investments a Morgan Stanley.

Pioneer Investments nabízí tři investiční strategie: konzervativní, vyváženou a progresivní.

Vstupní poplatek se pohybuje od 2,5 do 5 %. Fond je nominován v českých korunách, minimální vstupní investice je 30 000 Kč nasledná ve výši 10 000 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Pioneer Investments

20 komentářů: “Pioneer Investments zavádí novinku Pioneer – Multibrand”

 1. Anonym napsal:

  Dovoluji si doplnit, že Multibrand je produkt připravený Pioneerem pro Partners. Jiné poradenské firmy bohužel nebudou mít tento produkt zatím k dispozici 🙁

  • TM napsal:

   A jak jste na to přišel?

  • Michal Mojžíš napsal:

   Vždyť ho lze sjednat i přímo u Pioneeru nebo v Živnobance.

   • Anonym napsal:

    Tak znovu: „Jiné poradenské firmy bohužel nebudou mít tento produkt zatím k dispozici.“ Jsou Pioneer a Živnobanka poradenské firmy? Bylo by trochu nezvyklé, kdyby Pioneer a jeho sesterská banka neměla v nabídce svůj produkt, co myslíte 🙂

    • Pavel Zachrdla napsal:

     Myslel jste poradenské nebo zprostředkovatelské firmy? Poradenská firma přece může doporučovat kterýkoli z produktů, které jsou na trhu a který si klient může nějakým způsobem sjednat ;-).

     • Anonym napsal:

      Zprostředkovatelské, ať je po vašem 🙂 Nicméně, pane Zachrdlo, vy doporučujete jaké produkty? Předpokládám, že ty, které máte jako zprostředkovatel nasmlouvané. Nebo posíláte své klienty ke konkurenci? Pochybuju. Jste poradce?

     • Pavel Zachrdla napsal:

      To povídání by mohlo být zajímavé, ale ne takto nevyváženě :-(. Na otázky odpovídám jen reálným osobám. Takže pokud o moji odpověď opravdu stojíte, budete muset překonat svoji plachost ;-).

     • Anonym napsal:

      Když plachým diskutujícím neodpovídáte, pak byste jim možná neměl ani klást otázky.

     • Pavel Zachrdla napsal:

      I toto by bylo na delší povídání. I v internetových diskusích totiž existuje určitá hierarchie a anonym je v ní až na té nejnižší úrovni. Takže se smiřte s tím, že vám může klást otázky každý, ale ne každý bude ochoten vám odpovídat.

     • Anonym napsal:

      Jinými slovy – nezáleží na myšlence, ale na tom, kdo ji vysloví. Myslím, že tuto podivnou premisu s panem Hanzlem zneužíváte.

     • Jirka Hlisnikovský napsal:

      Ano, vždy záleží na tom, co kdo vysloví. Půjdu do krajnosti. Stejnou větu, stejný názor od Hitlera a Beneše byste chápal také stejně? Je to přehnané, ale zamyslete se nad tím.

     • Anonym napsal:

      Ano, je to přehnané. Řekl bych v dané souvislosti až trochu hloupé. Tohle opravdu není Mein Kampf, pánové, poroučím se.

     • Pavel Zachrdla napsal:

      Přesně tak. Např. myšlence „Arbait macht frei“ v zásadě nelze nic vytknout, pokud ji nezasadíme do kontextu (kdo a při jaké příležitosti ji použil). Znát zdroj myšlenky (jejího autora) je nezbytné pro její pochopení a pro její správnou interpretaci. Diskutovat s anonymi (a pseudoanonymi) proto nemá žádný smysl.

     • Anonym napsal:

      Úžasná argumentace! Hitlera na ně, na anonymy! Arbeit macht frei, na fašouny! Příště se určitě do vaší party vydají pod vlastním jménem:-)

     • Pavel Zachrdla napsal:

      Možná jste přehlédl, že jsem reagoval na pana Hlisnikovského, nikoli na vás.
      Ale na úplný závěr tedy ještě jedna věta: „spi sladce“ (a hodně záleží na tom, zda ji vyřkne manželka v ložnici či farář na hřbitově ;-).

     • Jirka Hlisnikovský napsal:

      K čemu si vlastně vztahujete předmětnou argumentaci?

    • Michal Mojžíš napsal:

     No, není to tak dávno, co tady někdo uváděl, že produkty „namíru“ si člověk nemůže pořídit ani přímo u dané pojišťovny. 😉
     Jinak Živnobanku lze do určité míry považovat za ekvivalent Partnerů.

  • Jozef Šulík napsal:

   To není nic neobvyklé. Např. Kapitálové životní pojištění ZFP ? LIFE podle sazby 2BN, od Kooperativy, Vám jiná zprostředkovatelská firma než ZFP nesjedná. Dokonce Vám to neuzavřou ani na přepážkách Kooperativy.

 2. Radek Majdalének napsal:

  Dobrý den

  nedávno mě poradce doporučil OPF Conseq Horizont invest s částkou 1000 Kč měsíčně na 20 let – dynamické portfolio, chtěl bych se Vás zeptat jakou provizi dostane za tento produkt?

  Celý vstupní poplatek nebo jen část?

  Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *